• Alparslan Savunma Bilimleri Enstitüsü • Enstitü Duyuruları


   Alparslan Savunma Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü, Harp Silah ve Araçları Ana Bilim Dalı Silah Sistemleri Mühendisliği Yüksek Lisans Programı kapsamında; 10 Aralık 2018 tarihinde Prof.Dr.Ulvi ŞEKER’in moderatörlüğünde Dr.Öğr.Üyesi Şükran KATMER tarafından “Şekil Hafızalı Polimerler” konusunda konferans verilmiştir. Fotoğraflar için tıklayınız.

   Alparslan Savunma Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü Ocak-Mart 2019 Konferans Planı yayınlanmıştır. Ayrıntılar için tıklayınız.

   Alparslan Savunma Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü tarafından YL/DR öğrencilerine yönelik olarak 04 Aralık 2018 tarihinde ROKETSAN A.Ş.’ye eğitim ve teknik amaçlı gezi düzenlenmiştir. Gezi fotoğrafları için tıklayınız.

   Alparslan Savunma Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü, Harp Silah ve Araçları Ana Bilim Dalı Silah Sistemleri Mühendisliği Yüksek Lisans Programı kapsamında; 03 Aralık 2018 tarihinde Prof.Dr.Ulvi ŞEKER’in moderatörlüğünde Emekli (Prof.Dr.) Okan ADDEMİR tarafından “Balistik Malzeme Seçimi” konusunda konferans verilmiştir. Fotoğraflar için tıklayınız.

   Savunma Bilimleri Dergisi (The Journal of Defense Sciences) Kasım 2018 sayısı yayımlanmıştır. Dergiye ulaşmak için tıklayınız.

   Alparslan Savunma Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü tarafından YL/DR öğrencilerine yönelik olarak 31 Ekim 2018 tarihinde Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.’ye eğitim ve teknik amaçlı gezi düzenlenmiştir. Gezi fotoğrafları için tıklayınız.

   Savunma Bilimleri Dergisi (The Journal of Defense Sciences) Kasım sayısı için makale kabulü tamamlanmıştır. Mayıs 2019 sayısı için 01 Mart 2019 tarihine kadar makale kabul edilmektedir. Dergi hakkında tıklayınız.
Sayfa Başına Dön